Olay yaratacak iddia! Canlı yayında açıkladı

Cem Yılmaz’ın kola, sigara gibi ürünleri filmlerinde kullanırken hepsi için para aldığını iddia eden Prof. Dr. Orhan Kural, ‘Almadıysa açıklasın’ diyerek Yılmaz’a meydan okudu. Kural İncir Reçeli 2 filmi için ise “Filmin More »

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim, magazin, magazin haberleri Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı’yla anılan Buse Terim’i evlilik heyecanı sardı. İki yıl önce başlayan aşkları Fatih Terim’in vetosuyla More »

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın, magazin, magazin haberi Magazin dünyasının tanınan isimlerinden, eski manken, oyuncu ve şarkıcı Tuğba Özay Facebook sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla sosyal medyada ilgili odağı oldu. Fotoğrafta More »

Şaşırtan Kıyafet Asu Emre’den

Şaşırtan Kıyafet Asu Emre’den, magazin, magazin haberi Duman grubu, Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Gecenin en ilgi çeken kişisi grubun gitaristi Ari Barokas’ın eşi, eski manken Asu Emre oldu. ASU EMRE’NİN KIYAFETİ DİKKAT More »

Canlı Yayında Kemerli Saldırı Justin Bieber’a

Canlı Yayında Kemerli Saldırı Justin Bieber’a, magazin, magazin haberi ‘Hangover’ filminin yıldızı Zach Galifianakis’in ‘Funny or Die’ internet sitesi için hazırladığı ‘Between Two Ferns’ adlı şovunun konuğu Justin Bieber oldu. “Anne Frank More »

 

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

gelin

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı, Küçük Gelin, Küçük Gelin 3.bölüm, Küçük Gelin fragman, Küçük Gelin izle, Küçük Gelin seyret, küçük gelin videolar

Be Sociable, Share!
  • more Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

One Response to Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

images