Serdar Ortaç borç batağından kurtulamıyor!

Serdar Ortaç yıllardır biriken borçlarını ödeyebilmek için Mecidiyeköyde’ki plazasını 5 milyon dolara bir iş adamına sattı. Plazayı, yaklaşık 5 milyon dolara işadamı Erkan Selah’a sattığı iddia edilen Ortaç’ın, 2015’e tüm borç ve More »

Naz Elmas’tan sürpriz nikah

İlişkilerini ani bir kararla evliliğe döken iki isim 2015’e evli girdi. Kıramer’in annesinin Ulus’taki evinde sade bir nikah töreniyle evlenen Naz Elmas ve Emre Kıramer’in mutlu haberi, sosyal medyaya da yansıdı. Nikah More »

Olay yaratacak iddia! Canlı yayında açıkladı

Cem Yılmaz’ın kola, sigara gibi ürünleri filmlerinde kullanırken hepsi için para aldığını iddia eden Prof. Dr. Orhan Kural, ‘Almadıysa açıklasın’ diyerek Yılmaz’a meydan okudu. Kural İncir Reçeli 2 filmi için ise “Filmin More »

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim, magazin, magazin haberleri Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı’yla anılan Buse Terim’i evlilik heyecanı sardı. İki yıl önce başlayan aşkları Fatih Terim’in vetosuyla More »

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın, magazin, magazin haberi Magazin dünyasının tanınan isimlerinden, eski manken, oyuncu ve şarkıcı Tuğba Özay Facebook sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla sosyal medyada ilgili odağı oldu. Fotoğrafta More »

 

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

gelin

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı, Küçük Gelin, Küçük Gelin 3.bölüm, Küçük Gelin fragman, Küçük Gelin izle, Küçük Gelin seyret, küçük gelin videolar

Be Sociable, Share!

One Response to Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

Bir Cevap Yazın

 images
 islami forum Kısa şiirler| İlahi Dinle| Sohbet Chat | Dul sohbet - Sohbet

Sohbet Sohbet Chat Chat Sohbet Sohbet Sohbet Kelebek Sohbet ircforumlari Sohbet Sohbet Sohbet Kelebek Sohbet ircforumlari Sohbet Sohbet Bizim Mekan Bizim Mekan Taze Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat Sohbet Sohbet Sohbetci Cinsel Sohbet TrSohbet Engelli Sohbet Mobil Sohbet