Serdar Ortaç borç batağından kurtulamıyor!

Serdar Ortaç yıllardır biriken borçlarını ödeyebilmek için Mecidiyeköyde’ki plazasını 5 milyon dolara bir iş adamına sattı. Plazayı, yaklaşık 5 milyon dolara işadamı Erkan Selah’a sattığı iddia edilen Ortaç’ın, 2015’e tüm borç ve More »

Naz Elmas’tan sürpriz nikah

İlişkilerini ani bir kararla evliliğe döken iki isim 2015’e evli girdi. Kıramer’in annesinin Ulus’taki evinde sade bir nikah töreniyle evlenen Naz Elmas ve Emre Kıramer’in mutlu haberi, sosyal medyaya da yansıdı. Nikah More »

Olay yaratacak iddia! Canlı yayında açıkladı

Cem Yılmaz’ın kola, sigara gibi ürünleri filmlerinde kullanırken hepsi için para aldığını iddia eden Prof. Dr. Orhan Kural, ‘Almadıysa açıklasın’ diyerek Yılmaz’a meydan okudu. Kural İncir Reçeli 2 filmi için ise “Filmin More »

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim, magazin, magazin haberleri Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı’yla anılan Buse Terim’i evlilik heyecanı sardı. İki yıl önce başlayan aşkları Fatih Terim’in vetosuyla More »

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın, magazin, magazin haberi Magazin dünyasının tanınan isimlerinden, eski manken, oyuncu ve şarkıcı Tuğba Özay Facebook sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla sosyal medyada ilgili odağı oldu. Fotoğrafta More »

 

Monthly Archives: Eylül 2013

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim

buse-terim-volkan-bahcekapili-ile-evlilik-yolunda-5112350_4435_o

Volkan Bahçekapılı ile Evlilik Yolunda Buse Terim, magazin, magazin haberleribuse-terim-volkan-bahcekapili-ile-evlilik-yolunda-5112350_4435_o

Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı’yla anılan Buse Terim’i evlilik heyecanı sardı. İki yıl önce başlayan aşkları Fatih Terim’in vetosuyla sona eren Buse Terim ileFenerbahçeli Emre Belözoğlu’nun yeğeniVolkan Bahçekapılı evlilik hazırlıkları yapıyor.

“VOLKAN BUSE’Yİ HİÇ BIRAKMADI”

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Mert Öğün müjdeyi verdi.

Mert Öğün, “Volkan öyle bir adam ki iki sene boyunca Buse’yi hiç bırakmadı, kalbinden onu atamadı şimdi de aşkının meyvesini alacak.” açıklamasıyla bombayı patlattı.

Başarılı televizyoncu Mert Öğün Volkan Bahçekapılı ve Fatih Terim’in de aralarının iyi olduğunu belirtti.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Buse, bir dönem aşk yaşadığı Fenerbahçeli Emre Belözoğlu’nun yeğeni Volkan Bahçekapılı bu yaz Alaçatı sokaklarında sarmaş dolaş gezerken görüntülenmişti.

Fatih Terim’in veto ettiği Bahçekapılı, geçtiğimiz yıllarda düzenlenen şike operasyonu kapsamında gözaltına alınmış, ancak daha sonra serbest bırakılmıştı.

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın

tugba-ozay-in-ataturk-fotografi-sosyal-medyayi-5112482_7642_o

Atatürk Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı Tuğba Özay’ın, magazin, magazin haberitugba-ozay-in-ataturk-fotografi-sosyal-medyayi-5112482_7642_o

Magazin dünyasının tanınan isimlerinden, eski manken, oyuncu ve şarkıcı Tuğba Özay Facebook sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla sosyal medyada ilgili odağı oldu. Fotoğrafta Mustafa Kemal Atatürk ve Tuğba Özay aynı masada otururken görülüyor.

TAKİPÇİLERİ Tİ’YE ALDI

Tuğba Özay fotoğrafla birlikte; “Çok şeyler konuştuk çookkk… ben anlattım O dinledi … Küskünmüş bizlere… Kırgınmış… Ama yine de umudu varmış geleceğe dair .. Gençlere selam söyledi ..!” notunu da paylaştı. Bu fotoğraf Tuğba Özay’ın bazı takipçileri tarafından ‘ti’ye alındı.

Takipçileri paylaştığı fotoğraftan ötürü Tuğba Özay’ı Atatürk’ün üzerinden reklam yapmakla suçladı.

Şaşırtan Kıyafet Asu Emre’den

5112723_56380861

Şaşırtan Kıyafet Asu Emre’den, magazin, magazin haberi5112723_56380861

Duman grubu, Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Gecenin en ilgi çeken kişisi grubun gitaristi Ari Barokas’ın eşi, eski manken Asu Emre oldu.

ASU EMRE’NİN KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

6 aylık hamile Asu, konsere karnını açıkta bırakan bu kıyafetle geldi. Konseri izlemeye gelen seyirci gözlerini Asu Emre’nin kıyafetinden alamadı. Konseri izlemeye gelenler arasında birçok ünlü isimde vardı.

Canlı Yayında Kemerli Saldırı Justin Bieber’a

5112841_25513857

Canlı Yayında Kemerli Saldırı Justin Bieber’a, magazin, magazin haberi5112841_25513857

‘Hangover’ filminin yıldızı Zach Galifianakis’in ‘Funny or Die’ internet sitesi için hazırladığı ‘Between Two Ferns’ adlı şovunun konuğu Justin Bieber oldu.

“Anne Frank YAŞASAYDI, BİEBER HAYRANI OLURDU”

Şovunda rahatsız edici ve iğneliyici tavrıyla bilinen Galifianakis, Bieber’a sorduğu sorularla izleyenleri güldürdü. “Herkesin gözü önünde kendini rezil ettiğin günlerde seninle konuşmak çok heyecan verici’ sözleriyle skece başlayan Galifianakis, Bieber’ın saç tarzı ve “Anne Frank yaşasaydı Bieber hayranı olurdu” demeciyle alay etmeyi ihmal etmedi.

“ANNEN OĞLUNUN DAYAK YEMESİNE ALDIRIŞ ETMEZ”

Galifianakis, saldırgan yorumlarına devam ederken Bieber’ın tavrına sinirlenerek yerinden kalktı. Ünlü oyuncu, “Dürüst olmak gerekirse davranışlarını beğenmiyorum. Bence annen oğlunun bir yabancıdan dayak yemesine aldırış etmez” sözleriyle kemerini çıkardı ve Bieber’a vurmaya başladı. Tabii tüm şov skecin bir parçasıydı.

Zach Galifianakis, daha önce Jennifer Lawrence, Anne Hatheway, Steve Carell ve Bradley Cooper gibi oyuncuları da skecinde konuk etmişti.

Hey Denysha” Klibi İle Sosyal Medyada Gündem Oldu: Cansever

5114287_24555605

Hey Denysha” Klibi İle Sosyal Medyada Gündem Oldu: Cansever, magazin, magazin haberi5114287_24555605

Cansever’in “Hey Denysha” adlı parçanın klibi sosyal medyada bir anda patlama yaptı.

“SOSYAL MEDYADA PATLAMA YAPTI”

Cansever’in sessiz sedasız çektiği “Hey Denysha” adlı parçanın klibi “Cansever’in akıl almaz klibi” adıyla sosyal medyada bir anda patlama yaptı. Cansever’in alışıldık parçalarından oldukça farklı olan Hey Denysha şarkısı dinleyen hemen herkes tarafından çok başarılı bulundu.

Kaçak 1.Bölüm Fragmanı

kacak

Kaçak 1.Bölüm Fragmanı, Kaçak 1.Bölüm Fragmanı, Kaçak 1.Bölüm, Kaçak 1.Bölüm izle

Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragmanı

sefkat

Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragmanı, Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragmanı, Şefkat Tepe Yeni Sezon izle, Şefkat Tepe Yeni Sezon Fragman

Çocuklar Duymasın 12. Bölüm Fragmanı

113471

Çocuklar Duymasın 12. Bölüm Fragmanı, Çocuklar Duymasın 12. Bölüm Fragmanı, Çocuklar Duymasın 12. Bölüm, Çocuklar Duymasın 12. Bölüm  izle

Benim İçin Üzülme 34. Bölüm Fragmanı

benimiçin

Benim İçin Üzülme 34. Bölüm Fragmanı, Benim İçin Üzülme, Benim İçin Üzülme 34.bölüm, Benim İçin Üzülme 34.bölüm fragmanı, Benim İçin Üzülme izle, Benim İçin Üzülme seyret

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı

gelin

Küçük Gelin 3. Bölüm Fragmanı, Küçük Gelin, Küçük Gelin 3.bölüm, Küçük Gelin fragman, Küçük Gelin izle, Küçük Gelin seyret, küçük gelin videolar

Osmanlı Tokadı Yeni Sezonu

osmanlı

Osmanlı Tokadı Yeni Sezonu , Osmanlı Tokadı, Osmanlı Tokadı bölüm fragmanı, Osmanlı Tokadı fragman, Osmanlı Tokadı izle, yeni sezon

Tatar Ramazan 11. Bölüm Fragmanı

indir (1)

Tatar Ramazan 11. Bölüm Fragmanı, atv, Tatar Ramazan, Tatar Ramazan 11.bölüm, Tatar Ramazan fragman, Tatar Ramazan izle, Tatar Ramazan seyret, yeni sezon

Çocuklar Duymasın 10. Bölüm Fragman

113471

Çocuklar Duymasın 10. Bölüm Fragman, Çocuklar Duymasın, Çocuklar Duymasın 10.bölüm, Çocuklar Duymasın bölüm fragmanı, Çocuklar Duymasın fragman, Çocuklar Duymasın izle, Çocuklar Duymasın seyret, foxtv

Huzur Sokağı 39. Bölüm Fragman

86802

Huzur Sokağı 39. Bölüm Fragman, Huzur Sokağı, Huzur Sokağı 39. bölüm, Huzur sokağı fragman, Huzur Sokağı izle, Huzur sokağı seyret

Görüş Günü Kadınları 3. Bölüm Fragman

129134

Görüş Günü Kadınları 3. Bölüm Fragman, Görüş Günü Kadınları, Görüş Günü Kadınları 3.bölüm fragmanı, Görüş Günü Kadınları bölüm fragmanı, Görüş Günü Kadınları izle, Görüş Günü Kadınları seyret

 images
 islami forum Kısa şiirler| İlahi Dinle| Sohbet Chat | Dul sohbet - Sohbet

Sohbet Sohbet Chat Chat Sohbet Sohbet Sohbet Kelebek Sohbet ircforumlari Sohbet Sohbet Sohbet Kelebek Sohbet ircforumlari Sohbet Sohbet Bizim Mekan Bizim Mekan Taze Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat Sohbet Sohbet Sohbetci Cinsel Sohbet TrSohbet Engelli Sohbet Mobil Sohbet